Utilitzem cookies de tercers per recollir informació sobre les seves visites i el seu ús de la nostra web. En cas de continuar navegant per aquesta web entendrem que accepta l'ús d'aquests dispositius. Més informació: Política de Cookies

horaris/resultats

DIJOUS 28 DE DESEMBRE DE 2017
Claror Sardenya (CEM Claror) 
Pista
Hora
Partit
Categoria
Pavelló 08.30 Lluïsos de Gràcia  18 39 IPSI Torneig SUBWAY Bàsquet Femení
Pavelló
09.30
UB Gaudí 39 32 Lluïsos de Gràcia
Torneig SUBWAY Bàsquet Masculí
Exterior
09.30
SESE FEM     Bàsquet Almeda FEM Torneig Equip Total
Exterior 10.00 Lluïsos de Gràcia FEM     IPSI FEM Torneig Equip Total
Pavelló
10.30
Bàsquet Almeda 50 11 SESE Torneig SUBWAY Bàsquet Femení
Exterior 10.30 Safa Claror FEM     UE Claret FEM Torneig Equip Total
Exterior 11.00 Safa Claror FEM     UE Gaudí MASC Torneig Equip Total
Exterior 11.30 Lluïsos de Gràcia MASC     Sant Cugat MASC Torneig Equip Total
Pavelló 11.30 Safa Claror 32 24 UE Claret Torneig SUBWAY Bàsquet Masculí
Pavelló 12.30 Safa Claror 29 19 Lluïsos de Gràcia Torneig SUBWAY Bàsquet Femení
Pavelló 17.00 Sant Cugat 36 40 Lluïsos de Gràcia Torneig SUBWAY Bàsquet Masculí
Exterior 18.00 Safa Claror FEM     SESE FEM Torneig Equip Total
Pavelló 18.00 IPSI 24 37 Bàsquet Almeda Torneig SUBWAY Bàsquet Femení
Exterior 18.30 Lluïsos de Gràcia FEM     Lluïsos de Gràcia MASC Torneig Equip Total
Exterior 19.00 IPSI FEM     Bàsquet Almeda FEM Torneig Equip Total
Pavelló 19.00 UE Claret 10 31 UB Gaudí Torneig SUBWAY Bàsquet Masculí
Exterior 19.30 Safa Claror MASC     Sant Cugat MASC Torneig Equip Total
Exterior 20.00 UE Claret MASC     UB Gaudí MASC Torneig Equip Total
Pavelló 20.00 Safa Claror 35 17 SESE Torneig SUBWAY Bàsquet Femení
Pavelló 21.00 Safa Claror 30 29 Sant Cugat Torneig SUBWAY Bàsquet Masculí
DIVENDRES 29 DE DESEMBRE DE 2017
Claror Sardenya (CEM Claror)
  Hora Partit Categoria
Pavelló 08.30 Lluïsos de Gràcia 42 21 UE Claret Torneig SUBWAY Bàsquet Masculí
Pavelló 09.30 IPSI 49 11 SESE Torneig SUBWAY Bàsquet Femení
Exterior 09.30 Safa Claror MASC     UB Gaudí MSC Torneig Equip Total
Exterior 10.00 Lluïsos de Gràcia     UE Claret Torneig Equip Total
Exterior 10.30 Bàsquet Almeda FEM     Lluïsos de Gràcia FEM Torneig Equip Total
Pavelló 10.30 Safa Claror 46 44 UB Gaudí Torneig SUBWAY Bàsquet Masculí
Exterior 11.00 IPSI FEM     SESE FEM Torneig Equip Total
Exterior 11.30 Safa Claror FEM     Sant Cugat MASC Torneig Equip Total
Pavelló 11.30 Bàsquet Almeda 55 17 Lluïsos de Gràcia Torneig SUBWAY Bàsquet Femení
Pavelló 12.30 Sant Cugat 15 14 UE Claret Torneig SUBWAY Bàsquet Masculí
Exterior 15.00 Sant Cugat MASC     UB Gaudí MASC Torneig Equip Total
Pavelló 15.00 Safa Claror 24 18 IPSI Torneig SUBWAY Bàsquet Femení
Exterior 15.30 Lluïsos de Gràcia FEM     SESE Torneig Equip Total
Exterior 16.00 Safa Claror FEM     IPSI FEM Torneig Equip Total
Pavelló
16.00
Sant Cugat 36 39 UB Gaudí Torneig SUBWAY Bàsquet Masculí
Exterior 16.30 Safa Claror MASC     Lluïsos de Gràcia MASC Torneig Equip Total
Exterior 17.00 UE Claret MASC     Bàsquet Almeda FEM Torneig Equip Total
Pavelló 17.00 Lluïsos de Gràcia 19 28 SESE Torneig SUBWAY Bàsquet Femení
Exterior
18.00
Finals Torneig Equip Total i premis
Pavelló 20.00 Safa Claror 25 36 Lluïsos de Gràcia Torneig SUBWAY Bàsquet Masculí
Pavelló 21.00 Safa Claror 12 40 Bàsquet Almeda Torneig SUBWAY Bàsquet Femení
Pavelló 22.00  ENTREGA DE PREMIS TORNEIG SUBWAY DE BÀSQUET
 

 

GTranslate