Utilitzem cookies de tercers per recollir informació sobre les seves visites i el seu ús de la nostra web. En cas de continuar navegant per aquesta web entendrem que accepta l'ús d'aquests dispositius. Més informació: Política de Cookies

Bloc Bàsquet Safa Claror

  • Resultats de 5 i 6 Novembre

    Bàsquet Safa Claror | 7 de novembre, 2016

    Partits a casa
     
    Safa Claror   Equip Visitant  
    Pre Mini 3 Masculí - EPBC - E.P. Badalona Centre -
    Pre Mini 4 Femení Gris - B.C. Sant Joan Despí -
    Pre Infantil Masculí 42 U.E. Gaudí 67
    Mini B Femení - Club Natació Sabadell C -
    Pre Mini 4 Masculí - Gramanet B.c. Taronja -
    Cadet B Masculí 26 SESE B 89
    Mini A Masculí 67 U.E. Gaudí B 34
    Cadet A Masculí 61 U.E. d'Horta C 49
    Júnior B Masculí 77 C.B. IPSI A - Otto Sylt 68
    Sènior A Masculí 74 C.B. Vilatorrada 69
    Júnior A Masculí 87 Arcena AEC Collblanc A 36
    Sènior B Masculí 66 U.B. Sant Adrià C 48

     

     

    Partits a fora
     
    Equip Local   Safa Claror  
    A.E. Minguella 62 Mini B Masculí 33
    Escola IPSI  30 Pre Mini  4 Femení Taronja 32
    Joventut Badalona Femení A 70 Mini A Femení 43
    C.N. Caldes 38 Júnior Femení 33
    C.E.J. L'Hospitalet 69 Sènior A Femení 49
    C.B. Esparreguera 72 Infantil B Femení 38
    Vedruna Gràcia Negre 69 Cadet B Femení 24

     

  • Resultats 14 i 15 d'Octubre

    Bàsquet Safa Claror | 17 d'octubre, 2016

    Partits a casa
     
    Safa Claror   Equip Visitant  
    Sènior B Femení 58 C.B. Sant Josep Obrer B 37
    Sènior A Femení 57 C.B. Grup Barna A 46
    Infantil B Femení 13 Joventut les Corts B 63
    Mini A Femení 44 Snatt's Femení Sant Adrià A 94
    Cadet B Femení 26 Club Basket Coll 32
    Mini B Femení 41 Jet Rosa 79
    Cadet  A Femení 22 C.B.F. Cerdanyola B 69
    Pre MIni 4 Femení Gris 14 Club Bàsquet Sant Celoni 60
    Júnior Femení 67 Basket Draft Gramanet 60
    Pre Mini 4 Femení Taronja 43 Barça CBS A 40

     

     

    Partits a fora
     
    Equip Local   Safa Claror  
    Joventut les Corts A 56 Mini A Masculí 43
    Sese B 93 Infantil Masculí 43
    Club Basket Coll 50 Pre Mini 3 Masculí 23
    U.B. Clarert b 36 Infantil A Femení 40
    U.B. Sant Adrià Vermell 58 Pre Mini 4 Vermell 8
    Palcam 64 Mini B Masculí 70
    Club Natació Terrassa A 57 Pre Infantil Femení 6
    U.B. Sant Adrià 2 63 Cadet A Masculí 52
    Recanvis Gaudí CB Mollet B 80 Cadet B Masculí 57
    U.E. Gaudí 52 Sènior B Masculí 64
    C.B. Nou Esplugues 00 70 Júnior A Masculí 74
    Sedis Hidrology  67 Sènior A Masculí 75
    Joventut les Corts A  64 Júnior B maculí 62

     

  • Resultats partits 8 i 9 d'Octubre

    Bàsquet Safa Claror | 10 d'octubre, 2016

    Partits a casa
     
    Safa Claror   Equip Visitant  
    Infantil A Masculí 51 C.E. Vila Olímplica -
    Pre Mini 3 Masculí 36 C.B. Begues 12
    Cadet B Masculí 37 Creu Alta Sabadell 2 96
    Mini B Masculí 36 A.E.E. Col·legi Cultural BDN 86
    Cadet A Masculí 41 Club Natació Terrassa A 91
    Pre Infantil Masculí 35 C.E. Sant Nicolau Quintana Advocats Associats 78
    Mini A Masculí 58 U.E. Claret A 55
    Júnior A Masculí 50 Nou Bàsquet Olesa 35
    Sènior B Femení 50 Lima-Horta Bàsquet 35
    Sènior B Masculí 69 Lima-Horta Bàsquet 34
    Sènior A Masculí 56 C.B. Igualada B Alain Afflelou 69

     

     

    Partits a fora
     
    Equip Local   Safa Claror  
    La Salle Bonanova B 77 Mini B Masculí  40
    Mas de Sant Lleri - CBW 59 Pre Mini 4 Femení Gris  9
    A.B. el Vendrell 53 Pre Mini 4 Femení Taronja 22
    Proa Sant Medir 75 Infantil B Femení 38
    L'estonnac A  58 Júnior B Masculí 40
    C.B. Cornellà B 78 Cadet A Femení 46
    Gramanet B.C. 40 Infantil A Femení 30
    GEIEG GAESCO 62 Sènior A Femení 45
    Club Delfos - C.B Cornellà B 60 Mini A Femení 51
    C.B. Matadepera Taronja 58 Júnior Femení 75
    Lluïsos de Gràcia A 75 Cadet B Femení 34

     

  • Resultats 23 i 24 d'Abril

    Bàsquet Safa Claror | 25 d'abril, 2016

    Partits a casa
     
    Safa Claror   Equip Visitant  
    Mini C Masculí 23 Escola IPSI D 73
    Infantil A Masculí 48 C.B. les Franqueses Verd 55
    Mini A Femení  54 C.B. Sant Josep Obrer 30
    Pre Mini 3 Mixte 31 Sant Gabriel de Ripollet C 25
    Cadet C Masculí 66 C.B. Grup Barna Vermell 41
    Cadet B Masculí 52 C.B.la Salle Horta A 45
    Mini A Masculí 65 C.B. Aigües del Prat A 71
    Infantil B Masculí 50 Basket Almeda 2 36
    Cadet A Masculí 42 C.B. Grup Barna A 79
    Sènior A Femení 47 Camping Bianya Roser A 69
    Sènior B Femení 47 Vedruna de Gràcia B 49
    Sènior A Masculí 64 A.B. El Vendrell A 68

     

     

    Partits a fora
     
    Equip Local   Safa Claror  
    CE. Maristes Sants les Corts   66 Pre Infantil Femení 48
    CES Bosco Rocafort 33 Cadet B Femení 23
    A.E.S.E. B 46 Mini B Femení 80
    A.E. les Corts Ubae 39 Infantil Femení 59
    C.B. Navas-Costa Planxa i Pintura 50 Cadet C Femení 43
    Joviat 1 51 Cadet A Femení 56
    A.E.E. Colegi Cultural BDN 30 Sènior B Masculí 99
    Metalux Aecam 1 65 Júnior A Masculí 57
    Lluisos de Gràcia B 54 Mini B Masculí 63
    C.B. Sant Josep Obrer A   Pre Mini 4 Femení  
    Camping Bianya Roser A 62 Júnior B Masculí 44
    C.B. Grup Barna    Pre Mini 4 Femení  

     

     

  • Resultats 2 i 3 d'Abril

    Bàsquet Safa Claror | 6 d'abril, 2016

    Partits a casa
     
    Safa Claror   Equip Visitant  
    Mini C Masculí 15 F.C. Martinenc B 65
    Infantil A Masculí 46 Basquet - CEISSA A 49
    Mini B Masculí 74 C.B. La Salle Horta B  78
    Pre Mini 3 Mixte  37 Basquet Club Sant Joan Despí C 62
    Cadet B Masculí 66 Escolapis Sarrià 26
    Cadet C Masculí 75 Cat Cadet 54
    Cadet A Masculí 54 C.B. Sant Josep B  58
    Mini A Masculí 74 Basquet Club Sant Joan Despí A 55
    Infantil B Masculí 29 Jesuites Casp 76
    Pre Mini 4 Masculí 55 Basquet Neus A 65
    Júnior B Masculí 54 Orlandai 70
    Júnior A Masculí 61 U.E.R. Pineda de Mar 52
    Sènior B Masculí   U.E. Claret   

     

    Partits a fora
     
    Equip Local   Safa Claror  
    Joventut les Corts B 82 Mini B Femení 73
    Joviat A 29 Pre Mini 4 Femení 65
    U.E. Horta 04 63 Mini A Femení 33
    Roger's C.B. Vilassar de Dalt A 38 Cadet A Femení 41
    C.B. Voltrega F 51 Cadet C Femení 26
    Camping Bianya Roser  37 Cadet B Femení 31
    C.B. Valls Nutrition International 91 Sènior A Masculí 75
    Aracena AEC-Collblanc B 53 Sènior B Femení 47
    C.N. Terrassa  52 Sènior A Femení 55

     

Pàgines

0 comentaris

GTranslate