Clubs Claror, els teus clubs de fitness a Barcelona

Al gener estrenem noves coreografies de Les Mills!

24 de desembre, 2019

Comença el nou any amb nova energia i vine a estrenar les noves coreografies de les activitats Les Mills que t'oferim als Clubs Claror del 7 al 12 de gener.

Comença el nou any amb nova energia i vine a estrenar les noves coreografies de les activitats Les Mills que t'oferim als Clubs Claror del 7 al 12 de gener.

Les coreografies que presentarem seran les que farem durant el proper trimestre a les sessions d'aquestes activitats.

Claror Sardenya

Dimarts 7 de gener
20h CXWX (Olga)

Dimecres 8 de gener
11.30h Body Balance (Silvia) 
14.15h Body Pump (Adriana i Sílvia) 
20h GRIT (Adriana) 
 
Dijous 9 de gener
20h Body Pump (Luis i Olga) 
 
Divendres 10 de gener
18h Body Balance (Laura i Gemma)
19h Body Combat (Luis i Mercè)
 

Claror Cartagena

Dimarts 7 de gener
20.15h CXWORX (Juan i Marcos) 

Dimecres 8 de gener
9h Aquadynamic (Jose Manuel i Adela) 
14h Aquadynamic (Jose i Paqui)
21.15h Body Combat (Cristina)  
 
Dijous 9 de gener
9.15h Body Pump (Albert i Marcos)
11.45h Body Balance (Laura) 
21h Body Attack (Lidia i Marcos)
 
Divendres 10 de gener
10.45h Sh’bam (Albert)


Claror Marítim

Dimarts 7 de gener
8.00h Sh’Bam (Eric)   
13.30h CXWORX (Virgínia)
14.00h Body Pump (Asun)
15.15h Body Combat (Asun)
17.30h Body Balance (Eric)
19.15h Body Attack (Héctor)
19.15h Sh’Bam (Mariona)
 
Dimecres 8 de gener
8.15h Body Balance (Eric)
18.15h Body Pump (Asun)
 
Dijous 9 de gener
14.00h Body Attack (Héctor)
17.30h Body Combat (Mariona)
18.30h CXWORX (Asun)
 

Can Caralleu

Dimecres 8 gener  
8.00h CXWORX (Beli)
9.30h Body Pump (Beli)
10.30h Sh’bam (Esteban)
19.00h Body Balance (Mireia)
19.15h Body Pump (Noemí)
20.15h Body Attack (Sara)

Dijous 9 de gener
8.30h BBody Balance (Mireia)
9.30h Sh’bam (Esteban)
13.15h Body Pump (Esteban)
  
Dissabte 11 de gener
11.00h Body Pump (Gemma) 
13.00h Body Balance (Gemma) 
 

L'Esportiu 

Dimarts 7 de gener
18.00h  Body Balance (Isaac)
 
Dimecres 8 de gener
11h Aquadynamic (Marc R.)
19h Boddy Attack (Joel)
20h Body Pump (Marc C.)
 
Dijous 9 de gener
14.15h Sh’Bam (Albert)
18.15h CXWORX (Ignasi)
 
Esperem que t'agradin!

 

Utilitzem cookies de tercers per recollir informació sobre les seves visites i el seu ús de la nostra web. En cas de continuar navegant per aquesta web entendrem que accepta l'ús d'aquests dispositius. Més informació: Política de Cookies

GTranslate