horaris/resultats

DIJOUS 27 DE DESEMBRE DE 2018
Lloc
Hora
Partit
Categoria
Claror Cartagena (CEM Sagrada Família) 16.00 Nou Esplugues     Safa Claror MASC Torneig Bàsquet Masculí
Claror Sardenya (CEM Claror)
16.00
AE Boet Mataró FEM     Safa Claror FEM
Torneig Bàsquet Femení
Claror Cartagena (CEM Sagrada Família)
17.15
Lluïsos de Gràcia      UE Claret Torneig Bàsquet Masculí
Claror Sardenya (CEM Claror) 17.15 Bàsquet Almeda     Joventut de Badalona FEM Torneig  Bàsquet Femení
Claror Cartagena (CEM Sagrada Família)
18.30
UE Gaudí     Safa Claror MASC Torneig Bàsquet Masculí
Claror Sardenya (CEM Claror) 18.30 Lluïsos de Gràcia FEM     Safa Claror FEM Torneig  Bàsquet Femení
Claror Cartagena (CEM Sagrada Família) 19.45 Nou Esplugues     UE Claret Torneig Bàsquet Masculí
Claror Sardenya (CEM Claror) 19.45 AE Boet Mataró FEM     Joventut de Badalona FEM Torneig  Bàsquet Femení
Claror Cartagena (CEM Sagrada Família) 21.00 Lluïsos de Gràcia MASC     UE Gaudí Torneig Bàsquet Masculí
Claror Sardenya (CEM Claror) 21.00 Bàsquet Almeda     Lluïsos de Gràcia FEM Torneig  Bàsquet Femení
DIVENDRES 28 DE DESEMBRE DE 2018
Claror Sardenya (CEM Claror)
Lloc Hora Partit Categoria
Pavelló 9.00 UE Claret     Safa Claror MASC Torneig  Bàsquet Masculí
Pavelló 10.15 Joventut de Badalona FEM     Safa Claror FEM Torneig  Bàsquet Femení
Pavelló 11.30 Nou Esplugues     Lluïsos de Gràcia MASC Torneig  Bàsquet Masculí
Pavelló 12.45 AE Boet Mataró FEM     Bàsquet Almeda Torneig  Bàsquet Femení
Pavelló 14.00 UE Gaudí     UE Claret Torneig  Bàsquet Masculí
Pavelló 15.30 Lluïsos de Gràcia FEM     AE Boet Mataró FEM Torneig  Bàsquet Femení
Pavelló 16.45 Lluïsos de Gràcia MASC     Safa Claror MASC Torneig  Bàsquet Masculí
Pavelló 18.00 Bàsquet Almeda     Safa Claror FEM Torneig  Bàsquet Femení
Pavelló 19.15 UE Gaudí     Nou Esplugues Torneig  Bàsquet Masculí
Pavelló 20.30 Lluïsos de Gràcia FEM     AE Boet Mataró FEM Torneig Bàsquet Masculí
DISSABTE 29 DE DESEMBRE DE 2018
Claror Sardenya (CEM Claror)
  Hora Partit Categoria
Pavelló 09.15         Semifinal 1 (1r-4t) Masculí
Exterior 9.45         El repte
Exterior 10.00 Joventut de Badalona FEM     Lluïsos de Gràcia FEM El repte
Pavelló 10.30         Semifinal 2 (2n-3r) Masculí
Exterior 10.30         Semifinal 3 (5è - Safa Claror B) Masculí
Exterior 11.45 Nou Esplugues MASC     Safa Claror MASC El repte
Pavelló 11.45         Semifinal 1 (1r-4t) Femení
Exterior 12.15 Lluïsos de Gràcia MASC     UE Claret El repte
Exterior 12.45 UE Gaudí       El repte
Pavelló 13.00         Semifinal 2 (2n-3r) Femení
Exterior 13.10         Semifinal 3 (5è-Safa Claror B) Femení
Pavelló 15.00         3r i 4t lloc MASC
Pavelló 16.15         3r i 4t lloc FEM
Pavelló 17.30         Finals competicions
Pavelló 18.45         Final MASC
Pavelló 20.15         FInal FEM
 

 

Utilitzem cookies de tercers per recollir informació sobre les seves visites i el seu ús de la nostra web. En cas de continuar navegant per aquesta web entendrem que accepta l'ús d'aquests dispositius. Més informació: Política de Cookies

GTranslate